Realizované projekty


Hořovice


Byty pro zaměstnance nemocnice

První etapa výstavby bytů zahrnovala 96 moderních bytových jednotek určených pro zaměstnance Nemocnice Hořovice. Bytový komplex byl rozdělen do šesti domů ve dvou trojblocích.

Pro nájemníky jsou k dispozici byty velikosti 2+kk a celkové ploše 50 metrů čtverečních a byty velikosti 3+kk, které zabírají 75 metrů čtverečních. Všechny domy jsou zděné s monolitickými železobetonovými stropy, většina bytů má také terasu či balkon.

Byty se nacházejí v bezprostřední blízkosti nemocnice a všechny jsou plně vybaveny nábytkem a spotřebiči. Nechybí zde ani pračka, myčka nebo sušička.

Praha


Rekonstrukce Diagnostického centra Nemocnice Hořovice v Praze

Nové Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice nabízí ambulantní zdravotní služby v moderním zařízení v Nových Butovicích v Praze. Zařízení poskytuje komplexní zdravotní péči ve spojení s nejmodernějšími technologiemi a soustředí se na léčbu a diagnostiku dětských i dospělých pacientů. Slavnostní otevření centra proběhlo v březnu 2021.

V Diagnostickém centru je také instalována nejmodernější magnetická rezonance v České republice – Siemens Magnetom Vida. Jde o zařízení s vysoce kvalitním digitálním záznamem tkáně, umožňující lékařským specialistům přístup ke komplikovaným vyšetřením, která by jinak museli pacienti podstupovat invazivně.

 

Beroun


Výstavba budovy mateřské školky v Rehabilitační nemocnici Beroun

Po vzoru budovy mateřské školky v Nemocnici Hořovice nově vznikla i mateřská školka v areálu Rehabilitační nemocnice Beroun. Prostory byly otevřeny v lednu 2022.

Nová budova školky se nachází přímo pod nemocnicí a zaujme na první pohled svými moderně řešenými architektonickými prvky. Dětem nabízí dvě rozhlehlé herny a zahradu se spoustou herních a didaktických prvků. Kapacita zařízení je 48 dětí ve dvou třídách, ve kterých jsou rozděleny podle věku. Provoz je přizpůsoben pracovní době zaměstnanců a směnnému provozu v nemocnici. V případě potřeby je zajištěno hlídání dětí i nad rámec běžné pracovní doby.

Beroun


Rozšíření Artroskopického centra

Doba výstavby: 2020 - 2022

Artroskopické centrum v Rehabilitační nemocnici Beroun bylo vybudováno již na podzim roku 2008. Získalo si pověst nejlepšího artroskopického pracoviště v České republice, a to díky týmu zkušených lékařů, moderním operačním sálům, kvalitnímu přístrojovému vybavení i perfketnímu zázemí pro pacienty a zdravotníky.

Mezi lety 2020 a 2022 bylo centrum rozšířeno o nové operační sály, lůžkové oddělení, centrální sterilizaci a laboratoře. Zětšení centra umožnilo zdvojnásobení kapacity pro jednodenní operativu v oblasti ortopedie, zejména pak v chirurgii ruky a nohy. Dalším unikátním prvkem centra je také vyspělé a moderní technické zázemí.


Další realizované projekty