Realizované projekty


Hořovice


Byty pro zaměstnance nemocnice

První etapa výstavby bytů zahrnovala 96 moderních bytových jednotek určených pro zaměstnance Nemocnice Hořovice. Bytový komplex byl rozdělen do šesti domů ve dvou trojblocích.

Pro nájemníky jsou k dispozici byty velikosti 2+kk a celkové ploše 50 metrů čtverečních a byty velikosti 3+kk, které zabírají 75 metrů čtverečních. Všechny domy jsou zděné s monolitickými železobetonovými stropy, většina bytů má také terasu či balkon.

Byty se nacházejí v bezprostřední blízkosti nemocnice a všechny jsou plně vybaveny nábytkem a spotřebiči. Nechybí zde ani pračka, myčka nebo sušička.

Praha


Rekonstrukce Diagnostického centra Nemocnice Hořovice v Praze

Nové Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice nabízí ambulantní zdravotní služby v moderním zařízení v Nových Butovicích v Praze. Zařízení poskytuje komplexní zdravotní péči ve spojení s nejmodernějšími technologiemi a soustředí se na léčbu a diagnostiku dětských i dospělých pacientů. Slavnostní otevření centra proběhlo v březnu 2021.

V Diagnostickém centru je také instalována nejmodernější magnetická rezonance v České republice – Siemens Magnetom Vida. Jde o zařízení s vysoce kvalitním digitálním záznamem tkáně, umožňující lékařským specialistům přístup ke komplikovaným vyšetřením, která by jinak museli pacienti podstupovat invazivně.

 

Beroun


Výstavba budovy mateřské školky v Rehabilitační nemocnici Beroun

Po vzoru budovy mateřské školky v Nemocnici Hořovice nově vznikla i mateřská školka v areálu Rehabilitační nemocnice Beroun. Prostory byly otevřeny v lednu 2022.

Nová budova školky se nachází přímo pod nemocnicí a zaujme na první pohled svými moderně řešenými architektonickými prvky. Dětem nabízí dvě rozhlehlé herny a zahradu se spoustou herních a didaktických prvků. Kapacita zařízení je 48 dětí ve dvou třídách, ve kterých jsou rozděleny podle věku. Provoz je přizpůsoben pracovní době zaměstnanců a směnnému provozu v nemocnici. V případě potřeby je zajištěno hlídání dětí i nad rámec běžné pracovní doby.

Beroun


Výstavba pavilonu rehabilitačního centra

Doba výstavby: 2008 - 2015

Rekonstrukce berounské nemocnice a dostavby nových provozů probíhají od roku 2008 až do současnosti. Mezi nejrozsáhlejší projekty patří vedle kompletních rekonstrukcí zdravotnických provozů také výstavba nového pavilonu Rehabilitačního centra, které se slavnostně otevřelo v roce 2015.

Ve třech propojených pavilonech nabízí zdravotnické zařízení moderně vybavené jedno až třílůžkové pokoje včasné léčebné rehabilitace, zajištěné v rámci akutní péče oddělením vnitřního lékařství včetně intenzivní péče. V centru jsou pacientům k dispozici bazény, sauna nebo tělocvičny, které jsou vybaveny řadou nejmodernějších přístrojů.


Další realizované projekty