Aktuální projekty


Beroun


Výstavba Centra duševní rehabilitace

Plánovaná doba výstavby: 2018 - 2023
Investice: 1,2 miliardy Kč

Projekt Centra duševní rehabilitace v Berouně je unikátní nejen v České republice, ale i v kontextu celé Evropy. Je výrazem dlouhodobé snahy majitele skupiny AKESO, Sotiriose Zavalianise, zajistit komplexní péči v důstojném prostředí při využití nejmodernějších postupů a znalostí.

Cílem projektu je naplnit hlavní vizi skupiny AKESO, tedy zaměření nejen na zdraví, ale zároveň i na lidský přístup a vstřícnost - to je v péči o duševní zdraví naprosto klíčové. Výjimečnost konceptu umožnila získat přední české odborníky, garanty vysoké kvality samotné péče o naše pacienty a její dlouhodobý rozvoj.

Hořovice


Výstavba Nemocnice nové generace

Plánovaná doba výstavby: 2021 - 2025
Investice: 2,5 miliardy Kč

Projekt Nemocnice Hořovice – Nemocnice nové generace je na celoevropské úrovni zcela unikátní projekt, který má za cíl sloučit provoz velké nemocnice, poskytující v běžných dobách zdravotní péči napříč medicínskými obory, s nadstavbovou možností rychlé několikafázové konverze na infekční pracoviště pro potřeby Středočeského kraje a Prahy.

Nemocnice nové generace má deklarovanou ambici stát se referencním pracovištem s cílem vybudovat moderní objekt schopný konvertovat svůj provoz na infekční oddělení s možností izolace nakažených a suspektních pacientů pro zvládnutí případné pandemické hrozby.

Hořovice


Další bytové jednotky pro zaměstnance nemocnice

Plánovaná doba výstavby: 2022 - 2024

V Hořovicích vzniká další komplex bytových jednotek pro zaměstnance holdingu AKESO. V roce 2021 byla dokončena stavba prvních 96 bytových jednotek, které budou nyní rozšířeny o další moderní byty. Nový projekt přinese dostupné, komfortní a prostorné bydlení v bezprostřední blízkosti nemocnice. 

Byty prémiové kvality budou nabízeny v dispozicích 2+kk a 3+kk. Každý z bytů bude při předání plně vybaven nábytkem i všemi spotřebiči. Domy budou zděné s monolitickými stropy, přičemž součástí patrových bytů budou balkony.

Hořovice


Výstavba administrativní budovy v Hořovicích

Plánovaná doba výstavby: 2022 - 2023
Investice: 100 milionů Kč

V prvním čtvrtletí roku 2022 zahájí CONSTRUCTION TEAM výstavbu administrativní a provozní budovy v areálu Nemocnice Hořovice.

Nová budova bude využita zejména k zajištění provozu širokého spektra administrativních činností i jako podpůrné místo pro uchovávání dokumentů.

Suterén bude určen pro technické zázemí pracovníků údržby a pro část provozu patologicko-anatomického oddělení. V prvním nadzemní podlaží pak bude umístěna například laboratoř patologie. Do budoucna je plánována výstavba obdobného centra i pro Rehabilitační nemocnici Beroun.


Další aktuální projekty