Stavaři pro zdraví


Jsme CONSTRUCTION TEAM, stavební divize společnosti AKESO holding, jednoho z předních soukromých poskytovatelů zdravotní péče v České republice. Specializovaný tým profesionálů funguje již od roku 2008, kdy započal své působení důkladnou revitalizací a rozšířením Nemocnice HořoviceRehabilitační nemocnice Beroun. Za svou téměř patnáctiletou existenci se nynější developerská, inženýrská a stavební společnost zasadila o realizaci projektů, které svými inovativními prvky posouvají zdravotnictví na vyšší úroveň.

Od roku 2017 uskutečňuje CONSTRUCTION TEAM stavby výhradně pro AKESO holding. Skupina je schopná flexibilně reagovat na požadavky mateřské společnosti a náklady na realizace staveb jsou díky interní povaze dodavatele až o 30 % nižší.

Společnost momentálně realizuje například stavbu Nemocnice nové generace nebo další etapu bytových jednotek pro zaměstnance hořovické nemocnice.

Náš týmV Construction Teamu se nám podařilo koncentrovat naše know-how v oblasti rozvoje a výstavby našich nemocničních zařízení. Dnešní tým patří v této oblasti ke špičkovým expertům, kteří nám pomáhají plnit naše plány s cílem disponovat v Česku nemocnicemi evropské úrovně.

Ing. Sotirios Zavalianis

jednatel