Stavební technik/čka a projektant/ka pozemních staveb

Construction Team je developerskou, inženýrskou a stavební společností, která realizuje stavby výhradně pro zdravotnický holding AKESO. Kromě rekonstrukcí a modernizací Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Bernoun má Construction Team za sebou realizaci pavilonu klinické onkologie Multiscan v Pardubicích či rekonstrukci porodnice U Sluneční brány. Přidejte se k nám a pomozte nám naplňovat naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ Aktuálně hledáme kolegyně a kolegy na pozici:

Na co se u nás můžete těšit

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

Kam budete jezdit

Do sídla společnosti AKESO holding.

Co od Vás požadujeme

Středoškolské vzdělání stavebního směru s praxí a řidičský průkaz skupiny B. Dále požadujeme reálnou znalost programu AutoCAD a MS Office. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

Co Vám nabízíme

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce, ale těšit se můžete také na pravidelné odměny a další bonusy.

Bez přehánění chceme, abyste se u nás cítili spokojeni. Můžeme Vám tedy nabídnout výhody, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

Stavíme
pro
zdraví

CONSTRUCTION TEAM s.r.o.

zapsaná u Městského soudu v Praze,
odd. C, vložka 104177

IČ: 27203409

Okruhová 1135/44
155 00 Praha 5

(+420) 251 627 500

info@akesoholding.cz