Stavbyvedoucí elektro

CONSTRUCTION TEAM je developerskou, inženýrskou a stavební společností, která realizuje stavby výhradně pro holding AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. Kromě rekonstrukcí a modernizací Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun má CONSTRUCTION TEAM za sebou realizaci pavilonu klinické onkologie Multiscan v Pardubicích, rekonstrukci porodnice Nemocnice Hořovice a výstavbu bytů pro zaměstnance.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ Sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

AKESO holding nepřestává dynamicky růst. Do naší stavební divize proto hledáme posily, které mají chuť se podílet na inovativních projektech. Nabízíme prostor pro seberealizaci a jistotu stabilní společnosti.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

KDE BUDETE PRACOVAT

V Nemocnici Hořovice.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání elektrotechnického směru (vyhláška 50/1978 - §5). Dále požadujeme praxi minimálně 2 roky, znalost programů AutoCAD i MS Office a řidičský průkaz skupiny B. Uvítáme zkušenost na projektu většího objemu (min. 250 mil. CZK) a autorizaci (není však podmínkou). Zároveň očekáváme komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

Máte zájem o nabízenou pozici? Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese personalni@akesoholding.cz.

Stavíme
pro
zdraví

CONSTRUCTION TEAM s.r.o.

zapsaná u Městského soudu v Praze,
odd. C, vložka 104177

IČ: 27203409

Okruhová 1135/44
155 00 Praha 5

(+420) 251 627 500

info@akesoholding.cz