Interiérový architekt s přesahem do realizace a koordinace staveb (m/ž)

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

AKESO holding nepřestává dynamicky růst. Do naší stavební divize proto přijmeme posilu, která má chuť se podílet na inovativních projektech. Zakládáme si na otevřené komunikaci a rodinné atmosféře. Nabízíme prostor pro kreativitu, iniciativu, seberealizaci a kariérní rozvoj. Budete mít příležitost vytvářet návrhy od základů až po interiér včetně samostatného vedení zakázek.

KDE BUDETE PRACOVAT

V nových administrativních prostorech společnosti AKESO holding na Praze 13.

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru architektura a minimálně 5 let praxe v oboru. Dále požadujeme reálnou znalost programů AutoCAD, Sketchup a Photoshop. Zároveň očekáváme zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

Máte zájem o nabízenou pozici? Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese personalni@akesoholding.cz.

PŘIDEJTE SE K NÁM

CONSTRUCTION TEAM je developerskou, inženýrskou a stavební společností, která realizuje stavby výhradně pro holding AKESO, předního poskytovatele zdravotní péče v Česku. Kromě rekonstrukcí a modernizací Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun má CONSTRUCTION TEAM za sebou například realizaci pavilonu klinické onkologie Multiscan v Pardubicích, rekonstrukci porodnice Nemocnice Hořovice a výstavbu bytů pro zaměstnance.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Stavíme
pro
zdraví

CONSTRUCTION TEAM s.r.o.

zapsaná u Městského soudu v Praze,
odd. C, vložka 104177

IČ: 27203409

Okruhová 1135/44
155 00 Praha 5

(+420) 251 627 500

info@akesoholding.cz